top of page

Souhrn křemíku 1. AMA 22. září

Stan:

Dobrý den, válečníci ze Silicoinu, AMA (Ask Me Anything) začíná právě teď! Dnes jsme vybrali 13 z mnoha otázek v minulých dnech a nyní na ně začneme odpovídat.


1. Jaké plány musí vývojáři odlišit od silikonu od toho, aby byl jen další chia vidličkou?


A: Ve srovnání s jinými projekty Fork není Silicoin jen obyčejnou kopií. Máme více odlišného myšlení a plánů. Doufáme, že postavíme další svět založený na Chii.


Silicoin kombinuje vlastnosti a silné stránky PoST i PoS. V procesu výroby bloků je PoST stále na prvním místě; čím více zápletek mají těžaři, tím větší je pravděpodobnost, že budou vybráni k výrobě bloků.

A jak se připojí více těžařů, prostor v síti se bude zvětšovat, a proto bude nutné odpovídajícím způsobem upravit obtížnost „výpočtu hash“. Toto je systém Chia. V mechanismu konsensu Chia je koeficient obtížnosti stejný pro všechny těžaře.


V konsensuálním mechanismu Silicoinu však systém nejprve poskytne základní obtížnost, která je konzistentní v celé síti, a poté uzly upraví odpovídající individuální obtížnost podle množství mincí vsazených každým těžařem. Čím nižší je koeficient obtížnosti, tím větší je pravděpodobnost, že budete vybráni k výrobě bloku. Jinými slovy, těžaři, kteří vsadili na SIT, získají bloky snadněji.


Kromě toho se uzly sítě Silicoin účastní konsensu, ukládají kopie dat a další služby, podílejí se na poskytování některých specifikovaných služeb v řetězci, za které dostávají odměnu. Pojmenovali jsme to aplikační uzly. Úkoly těchto uzlů jsou v každé fázi jiné.


Za třetí, soukromí bylo vždy považováno za jednu z nejcennějších funkcí v komunitě kryptoměn. Silicoin přijal ZK-STARK se silnější škálovatelností a bezpečností, aby zajistil své soukromí a bezpečnost v síti Silicoin.


V neposlední řadě jsou technologie NFT a blockchain konzistentní v mnoha aspektech. Pokud jde o NFT, Silicoin kreativně navrhl koncept vývojového modulu NFT, jehož cílem je snížit prahovou hodnotu pro uživatele generující a používající NFT. Silicoin vytvoří ekosystém s hlavním obsahem těžby a NFT a bude i nadále absorbovat populárnější obsah, aby obohatil a rozšířil ekosystém Silicoinu.

To je vše.


2. Kdy uvedeme silicoiny na burze?


A: V poslední době nás kontaktovalo mnoho burz. Doufají, že uvedou tSIT. Očekává se, že každý brzy uvidí na burze obchodovat tSIT nebo SIT. Ale stále jsme zvažovali, s kým bychom měli spolupracovat.

Jakmile výměnu potvrdíme, budeme komunitu informovat


3. Kdy bude vytvořena nějaká lehká peněženka pro SIT stejně jako jádro pro Chia?


A: Jako jedna z nejvíce inovativních a inkluzivních Chia Forks bude mít Silicoin skutečně peněženku jako podporu pohodlí uživatelů. Nyní komunikujeme s Nucle, abychom podpořili síť Silicoin, a další vývojové týmy vyvíjejí také SIT peněženky.


4. Jak si představujete nezávislý silicoin pomocí chia grafů?


A: Tento problém jsme skutečně zvažovali, ale zatím jsme jej nezařadili na pořad jednání. V této fázi je převzetí Chiainy zápletky nejlepší pro celý projekt a zájmy uživatelů. Nevylučuje však v budoucnu možnost nezávislých parcel.


5. Dobrý den, mám k dispozici dostatek času, jak bych mohl do projektu přispět?


A: Pokud jste programátor, nejpohodlnějším způsobem je odeslání kódů na Github. Po ověření těchto kódů je vývojáři sloučí do řetězce.

Pokud tedy chcete provést nějaký vývoj pro ekosystém Silicoinu. Poté, co mainnet pokračuje příští měsíc, budou k dispozici prostředky na rozvoj odměn.


Pokud jde o rozvojový fond, získá 200 000 SIT pro kohokoli, kdo přispěje kódy pro zlepšení sítě Silicoin, a zůstane zmrazený po dobu čtyř let. Na druhou stranu, 300 000 SIT je bonus, který pomůže vývojářům spustit jejich aplikace/programy založené na Silicoinové síti, a tyto tokeny jsou zmrazeny. Pro více podrobností můžete zkontrolovat whitepaper.

V neposlední řadě, pokud máte další dovednosti (například komunitní provoz atd.), Neváhejte kontaktovat náš tým a ověřit si možnosti spolupráce a společných úspěchů.


6. Bude nějaký fond podporovat silikon?


A: Nyní se vyvíjejí k32.net a KeePool. Kromě toho jsou v procesu vyjednávání dva ruské těžební fondy.


Pokud budou nějaké aktualizované novinky, budeme o tom informovat naši komunitu.


7. Dobrý den, jaký je váš plán?


A : Pokud jde o plán, náš plán rozvoje si můžete prohlédnout v 5 krocích na oficiálních webových stránkách (https://www.silicoin.cc). Stručně řečeno, do 1 měsíce zavedeme motivační nepovinný sázkový mechanismus; Projekt dosáhne funkce anonymního přenosu do 3 měsíců; chytrá smlouva bude online do 6 měsíců.


Pokud jste stále zmateni, můžete si přečíst příslušné podrobnosti v nejnovější verzi whitepaperu https://863cde5a-7470-4cf7-a55e-9f2c1ae82476.filesusr.com/ugd/c57e90_a381e50eccbb40fcbe017b4234b14402.pdf


8. Jak se připojit k internímu testování sázení od 25. září?


A: Vydáme nového nezávislého klienta pro těžbu. Každý, kdo má o událost zájem, tedy může tým nesouhlasně PM. Zašleme vám pozvánku. Je to první, kdo zažil tento pokročilejší mechanismus konsensu a chování při těžbě.


Věc, kterou musíte vědět, je, že účastníci obdrží jako odměnu pouze určité pevné množství tSIT. Token vytvořený během testu sázení nebude namapován na žádnou testovací ani hlavní síť. Jinými slovy, nemá na trhu žádnou cenu, ale pro každého farmáře ze Silicoinu je to fantastický suvenýr na celý život.


9. Dobrý den, mohli byste blíže vysvětlit / upřesnit sázející zájem / mechanismus?


A :network Silicoinová síť je založena na ekonomických modelech a tradičních mechanismech PoW, aby realizovala férovou metodu produkce mincí, která automaticky upravuje obtížnost těžby. Pak se to spojilo s mechanismem konsensu PoS za účelem snížení spotřeby energie a zamezení paradoxu nadměrné centralizace výpočetního výkonu. Konečně tedy existuje rovnováha mezi pracovním vytížením a kapitálem, obry a retailovými investory, zájmy a příspěvky. Silikonový tým to nazval mechanismem konsensu Proof of Balance (PoB).

Tímto způsobem jsou spojeny výhody mechanismů konsensu založených na zdrojích a tokenech, aby bylo zajištěno, že útočník musí mít dvojí výhody v prostředcích a prostředcích z zabezpečení konsensu. Ze spravedlnosti mechanismu má každý možnost účastnit se sítě Silicoin.

Vkládací vzorec je následující:


Staking Factor značka jako SF; Obtížnost je D; Výše sázky je S; Velikost Minerových grafů (TiB) je N, 1TiB rovná 1; a speciální konstanty jsou označeny jako A, obvykle A = 1.


*SF = 0,5 + 1 / (S / N + A)

D '= D * (0,5 + 1 / (S / N + A))


To znamená, že individuální obtížnost (D ') = obtížnost (D) * faktor sázení (SF). Další podrobnosti naleznete v dokumentu Whitepaper V2.0 v press_release


Podrobný článek o sázení bude zveřejněn také v příštích hodinách. Věnujte pozornost oznámení a press_release ve službě Discord nebo na oficiálních webových stránkách.


10. Existuje nějaká výhoda z tSIT, která bude převedena na SIT? Jak vysvětlit převodní poměr tSIT/SIT 10: 1?


A: V posledních dvou dnech se v komunitě objevily různé názory hovořící o poměru konverze tSIT k SIT.


Osobně si nemyslím, že směnný poměr 10: 1 způsobí ztrátu každému. Naopak SIT bude mít vyšší cenu a vynikající hodnotu.


Ve skutečnosti tým Silicoinu plánoval zahájení převodu tSIT/SIT a uvedl: „Celkový počet počátečních testovacích tokenů SIT v této testovací fázi je 1 000 000 tokenů, z nichž 50% tvoří kvóty pro vývojový fond a pokladniční pokladnu a zbytek 50%. lze vyměnit za vyrobené testovací mince (tSIT). “ve verzi Earlist White Paper. Někteří lidé těmto informacím nevěnovali pozornost, takže stěžovat si, že tým neinformoval, je nerozumné.


Konverzní poměr je každopádně pouze matematický výpočet, nikoli projev hodnoty a ceny. toto je velmi důležitý bod.

Nikdy se nebojte, že hodnota vašeho času a úsilí ve fázi tSIT bude snížena o poměr. Abych byl upřímný, je to velmi jednoduché poznání. Poté, co mainnet začne fungovat, uvidíte, jak cenné bude vaše zemědělství v tomto časovém období.


Hlavní token mainnetu přinese mnoho výhod, například stabilnější cenu, rozumný oběh trhu, silnější přitažlivost pro potenciální těžaře a investory atd.


11. Jaký je stav vývoje projektu Silicoin?


A: Podle údajů o prohlížení webových stránek jsme získali globální distribuci Silicoin minerů, jak je uvedeno níže:

Asie 23,33%; Severní Amerika 19,23%; Jižní Amerika 9,4%; Evropa 39,73%; Ostatní regiony 8,31%


To ukazuje, že máme skvělé členy po celém světě.

Počet nezávislých adres peněženek je zatím více než 66 000, což je první místo mezi všemi projekty Chia Fork. Dále se zaměříme na marketingovou a technologickou iteraci.

Pokud jde o trh, budeme aktivně podporovat zařazení SIT na hlavní burzy a učiníme průlomy ve velikosti komunity a vlivu trhu;


Na technické úrovni je již testováno vytyčování, snižování produkce a několik technologických vývojů.


12. Mluvit více o mainnetu?


A: 1. Za prvé, v Mainnetu jsou všechny testovací tokeny v testovací síti namapovány na mainnet. Celkové množství počátečních testovacích tokenů SIT v této fázi je 1 000 000 tokenů, z nichž 50% tvoří kvóty pro rozvojový fond a pokladnici aplikací a zbývajících 50% lze vyměnit za testovací mince vyrobené během testovací sítě.


2. Poté jsou současně k dispozici funkce sázení a těžby k dalšímu testování mechanismu konsensu Silicoinu (Proof-of-Balance) a systému těžby. Uživatelé mohou vykreslit soubor k těžbě tokenů pomocí tSIT.


3. Pravidlo generování bloků sítě Silicoin bylo změněno z Tulip Network (Mainnet).


Blok hlavní sítě Silicoinu se bude generovat každých deset minut, ale počáteční produkce jednoho bloku produkuje pouze 32 SIT, což znamená, že výstup každý den je 4608 SIT a celkový výkon prvního roku je 1 681 920 SIT


Další podrobnosti naleznete v dokumentu white paper V2. Každý mohl zahájit nový Farming Trip pomocí hlavní sítě Silicoin. To znamená, že první účastníci testovací sítě nevyhnutelně získají větší pravděpodobnost blokových výbuchů v raných fázích Mainnetu.


Z hlavní sítě vystoupíme z malého bazénu Chia Forks a rychle zahájíme plavbu v blockchainovém oceánu.


13. Jaká je hodnota SIT? Mám šanci zbohatnout?

A : Silicoin je komunitní projekt. Náš tým je skupina lidí, kteří sdílejí společné ideály a lásky. A myslíme dobře, lépe dosahujeme.


1. Zvyšte zisky těžařů

V krátkodobém horizontu je Silicoin jednou z hodnotných chia vidliček a zvýší příjmy těžařů. V ekonomické logice Silicoinu, pokud chtějí těžaři dosáhnout vyšších výnosů, potřebují koupit nebo si ponechat více SIT pro sázení, aby jejich důlní příjem byl vyšší. Proto bude jeho cena pumpovat a očekává se, že přiláká více účastníků Chia, aby se připojili poté, co byli uvedeni na velké burze. V důsledku toho SIT vstoupí do pozitivního cyklu vývoje a jeho hodnota se promítne do cen tokenu a objemu.


Dalším významným bodem, který by si Silicoin mohl vybudovat, je cirkulace dodávek Silicoinu. I když mnoho lidí má svůj názor na poměr tSIT: SIT, musíme uznat, že více coinů způsobuje menší hodnotu. Pokud opravdu chcete, aby Silicoin získal lepší výkon v ceně, je cirkulace nabídky klíčovým faktorem, který nelze ignorovat.

Když pak hovoříme o oběžných dodávkách hlavní sítě Silicoinu, je tu ještě jedna velmi kritická věc. Odměna za každý jednotlivý blok ve fázi tulipánů (Silicoin Mainnet) se sníží na polovinu, což znamená, že za den se vyprodukuje pouze 4608 SIT. Proč to Silicoin dělá? Zajistěte, aby cirkulující nabídka udržovala nízkou inflaci a aby cena fungovala lépe.


Když se teď ohlédnete zpět, uvědomíte si, že ve skutečnosti je to spravedlivé pro horníky, kteří se účastnili v raném čase. Proč?

Protože ve srovnání s ranými ptáky, nový horník, který se připojil k Silicoinu v mainnetu, získal nejen menší odměnu za blok, ale také musel zvážit náklady na sázení.


Díky systému vsazování silikonů se tokeny SIT plně integrují do svého stolu, dlouhodobý a bezpečný ekosystém a tvoří úplný ekonomický kruh. Věříme tedy, že pro těžaře je rozhodně mnohem atraktivnější než podobné projekty, pokud opravdu chápete, jak Silicoin běží.


2. Vkládání poskytne poptávku po nákupu na trhu SIT

Lišící se od jednoduché replikace jiných projektů vidlice, mechanismus vytyčování navržený společností Silicoin dodá tokenům skutečné scénáře využití. Funkce sázení bude stimulovat poptávku po tokenech SIT, protože obtížnost těžby v budoucnu výrazně ovlivní výnosy. Můžeme tedy předpovědět, že hodnota SIT bude v dlouhodobém horizontu stoupat a cena bude také stabilně růst. V této ekonomické logice se Silicoin nejen vyhýbá monopolu obrů a pomáhá malým těžařům zvyšovat jejich zisky, ale také reguluje likviditu trhu a poté zvyšuje hodnotu tokenu.


3. Uvědomit si vývoj mechanismu konsensu

Mechanismus duálního konsensu PoW+PoS byl v tomto odvětví diskutován a prosazován již dlouhou dobu. Chia PoST položila základ pro vznik mechanismu duálního konsensu. Na tomto základě Silicoin přidal mechanismus PoS a navrhl nové řešení mechanismu duálního konsensu, které vede hlavní vývojový trend v tomto odvětví a staví lepší a hodnotnější blockchainový projekt blíže filozofii Satoshi Nakamoto. Aby měl SIT dlouhodobě vyšší status a tržní cenu.


Je evidentní, že SIT bude široce uznáván trhem, a to jak v technologii, tak v komunitě, a prostřednictvím světových cen řekne světu, že se jedná o projekt s vynikajícím potenciálem rozvoje. Jakákoli účast na projektu prostřednictvím těžby nebo obchodování tedy bude mít příležitost získat bohatství.


Stan:

Nyní se můžete začít ptát volně. Z výše uvedeného můžete klást různé a cenné otázky. 3 vybrané otázky obdrží 20 tSIT odměn. Pokud mluvíte o irelevantních diskusích, chatujte na obecném kanálu.


1. Dobrý den, existuje způsob, jak snadno zjistit počet sedů, které musíte vsadit, abyste mohli těžit z nejlepšího času na výhru? Bude tento počet sedů v sázení vždy stejný nebo se bude vyvíjet s netspace?


A: Ano. Vsadená kalkulačka se uvolní


2. Pokud jde o sázení, existuje pro rovnici maximální přínos? Nebo se zvýšeným SIT může výhoda pokračovat navždy?


A: Jakmile se vaše množství sázení změní, obtížnost se podle toho změn


3. Zajímalo by mě, jak je SF definován v ekosystému. Můžeme to vypočítat, ale je to tak, kolik SIT je třeba vsadit na pozemek?


A: Kalkulačka vám pomůže zjistit nejlepší částku sázení. Mění se podle mnoha podmínek


4. Ach, je to úprava obtížnosti

Takže obtížnost * SF = Skutečná obtížnost zemědělců?


A:Staking Factor značka jako SF; Obtížnost je D; Výše sázky je S; Velikost Minerových grafů (TiB) je N, 1TiB rovná 1; a speciální konstanty jsou označeny jako A, obvykle A = 1.


SF = 0,5 + 1 / (S / N + A)


D '= D * (0,5 + 1 / (S / N + A))


To znamená, že individuální obtížnost (D ') = obtížnost (D) * faktor sázení (SF).


5. Můžete na konkrétním příkladu vysvětlit, jaký bude převodní poměr?


A: Pokud jde o výměnu tSIT na SIT, Silicoin pořídí snímek ve výšce bloku. Celkový tSIT ve výšce bloku dělený 500 000 bude konečným potvrzeným směnným kurzem.


6. Když je SIT vsazen, je odeslán někam, nebo stále do držení farmářů, ale není k dispozici pro převod?


A: Když převádíte vsazené mince, vaše obtížnost se okamžitě změní. Vaše sázka tedy není zmrzlá


7. Minimum tedy bude 10: 1 a pravděpodobně 12: 1 -14: 1?


A: To opravdu ne. Protože na pobídky komunity existuje 1 200 000 tSIT. Po skončení akce spálíme zbývající tSIT. Ale teď ještě netušíme, kolik toho ještě zbývá.


8. Pokud jde o užitečnost mince: plánujete se nejprve zaměřit na konkrétní odvětví (např. Hraní her, konkrétní odvětví ...), abyste zlepšili hodnotu, nebo ještě není definován žádný plán?


A: Očekávali jsme vývoj některých základních nástrojů DeFi a poté NFT a her


9 、 bude testování sázení ve speciálním uzlu, který běží paralelně nebo místo standardního uzlu?


A: Místo standardního uzlu.


Stan:

No, poprvé u Silicoinu AMA nastal čas. Pokud máte nějaké dotazy, promluvíme si později. Můžete i nadále diskutovat svárem a věnovat pozornost oznámení, zveřejníme další články, abychom vysvětlili další podrobnosti.

5 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page